De leerlingenraad vergadert voor het eerst

18 november 2020

De leerlingenraad van onze school heeft de eerste vergadering van dit schooljaar achter de rug.

Dinsdagmiddag beleefden de kinderen van de leerlingenraad hun eerste vergadering. Uit de groepen 5 t/m 8 zijn 2 kinderen gestemd die hun klas dit jaar mogen vertegenwoordigen. Met een echte agenda en een notulist voelde het als een 'echte grote mensen' vergadering. Juf Dorien opende de vergadering en daarna stelden de kinderen zich voor. De eerste ideeën werden ook al genoemd en de kinderen vertelden hoe het momenteel in de groepen gaat. 

Na deze agendapunten kwamen de ideeën uit de vorige leerlingenraad (van schooljaar 2019/2020) ter sprake. Zo worden de tuintjes bij onze school aangepakt. We maken hier mooie leerplekken van. Ook kregen de kinderen een rondleiding, want er zullen straks een aantal interne verbouwingen plaatsvinden. Ook bespraken we onze nieuwe methodes voor aardrijkskunde en Engels. Al met al een zeer nuttige vergadering. 

 

De leerlingenraad gaat in december weer in vergadering.

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.